V oblasti firemního a osobního rozvoje již od roku 1999
Kasty
Kontaktujte nás
Nacházíte se: Domovská stránka / Zajímavé texty a odkazy

Zajímavé texty a odkazy

mentalita manažer.jpg
A BUDDHIST WAY OF MENTAL TRAINING


Máme zde další díl ze série rozhovorů o pracovních postupech a návycích. 
Ptáme se  Mirka Jiříka, který nejraději při práci běhá, tedy pracuje při  běhání.
http://www.mitvsehotovo.cz/2013/09/jak-makam-mirek-jirik/


Růst bez náhody

Smyslem naší práce je přinášet osobní a firemní růst. Naše postupy nevycházejí z náhody, ale mají základy v aktuálních vědeckých výzkumech. Při našich konzultacích bouráme již překonaná paradigmata a vedeme naše klienty k větší objektivitě. Vzděláváme vrcholové manažery i odbornou veřejnost v oblasti konkurenceschopnosti.
GrowJOB® instituteZbývá nám už jenom říci, co chceme. To všechno ostatní se už stalo. Říci, co chceme dělat, jak chceme žít, jak chceme žít, jak chceme myslet. 
Co chceme milovat.
....
Bylo by dobře uvědomit si, jak jsme došli až sem, co bylo předtím, jakou cestu jsme dosud urazili. A také, a to není vedlejší, máme-li čisté svědomí.
Jisto je, že takoví lidé, jako jsme my a jako jsme byli my, byli již před námi. Bylo to v jiné historické situaci, a proto to také byli jiní lidé. I oni odmítali věci, které odmítáme my, anebo přinejmenším podobné věci. Vždyť částečně víme právě od nich, jak si počínat. Rozdíl, alespoň hlavní rozdíl je v tom, že jejich naděje byla docela jinde než naše dnešní naděje.
Bohumil Hrabal


Toltékové říkají, že lidé jsou nemocní proto, že v jejich mysli je parazit živící se negativními emocemi. A on se negativními emocemi nejen živí, ale dělá vše proto, aby člověk snil ve strachu a parazit tak měl spoustu potravy. U většiny lidí má tento parazit na starosti jejich soustředný bod. Říká v rámci mysli lži, a člověk jim věří:,, Musíš se kvůli ostatním lidem chovat dobře. Existuje jen omezená porce lásky a pozornosti a ty potřebuješ přežít. Musíš být hodný vyhovět druhým, aby sis zasloužil jejich lásku.“

Pokud jsou Vám tyto myšlenky blízké, kontaktujte nás !
Budeme si určitě rozumět.
jméno a příjmení *
firma *
telefon *
e-mail *
Váš text *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
NEBOJTE SE NÁS
KONTAKTOVAT,

NA VÁŠ DOTAZ
ODPOVÍME!
projekty
partneři
© 2010 KASTY s.r.o, Hradec Králové
mobil: +420 603 82 82 42, e-mail: kasty@kasty.cz
Všechna práva vyhrazena